Nasi terapeuci

Tytuł zastępczy

mgr Tomasz Krasowski

Założyciel i właściciel REHA centrum rehabilitacji i masażu. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej oraz Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na kierunku fizjoterapia. Członek Krajowej Rady Fizjoterapeutów oraz członek zarządu lubelskiego oddziału Stowarzyszenia Fizjoterapia Polska.  Dyplomowany terapeuta manualny „szkoły niemieckiej”, terapeuta metody PNF, trener sportu i rekreacji ruchowej.  Terapeuta zdobywał swoje doświadczenie w Zakładzie Fizjoterapii SPSK 4 w Lublinie, w którym pracuje od 2012 roku. Specjalizuje się w pracy z pacjentami ortopedycznymi oraz neurologicznymi. Jako były zawodowy sportowiec posiada duże wyczucie oraz doświadczenie w prowadzeniu zawodników w wielu dziedzinach sportu.

Tytuł zastępczy

mgr Sylwia Krasowska

Współzałożycielka REHA centrum rehabilitacji i masażu. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej oraz Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na kierunku fizjoterapia. Ukończyła kurs metody PNF, Kinesiology Taping oraz wiele innych. Bierze udział w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych. Specjalizuję się w pracy z dziećmi w zakresie neurologii oraz ortopedii. Fizjoterapeutka zdobywała swoje doświadczenie w Zakładzie Fizjoterapii Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie, w którym pracuję od 2014r.

Tytuł zastępczy

mgr Klaudia Lalak

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskie oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.  Ukończyła kurs metody PNF, Kinesiology Taping, Integracji Sensorycznej (SI). Bierze udział w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych. Specjalizuję się w pracy z dziećmi w zakresie neurologii oraz ortopedii. Fizjoterapeutka zdobywała swoje doświadczenie w Zakładzie Fizjoterapii Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie, w którym pracuję od 2015r.

Tytuł zastępczy

mgr Dawid Lipiński

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na kierunku fizjoterapia. Ukończył kurs PNF, Kinesiology Taping, kurs terapii tkanek miękkich,  manipulacji powięzi oraz osteopatycznej diagnozy i leczenia.  Specjalizuje się w pracy z pacjentami ortopedycznymi oraz  po urazach sportowych. Pracownik Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy  w Lulinie.

Tytuł zastępczy

mgr Michał Wróblewski

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na kierunku fizjoterapia oraz dietetyka. Terapeuta manualny metody Cyriax oraz terapeuta metody PNF.  Pracownik Zakładu Fizjoterapii SPSK Nr 4 w Lublinie oraz Instytutu Medycyny Wsi w Lublinie.

Tytuł zastępczy

mgr Grzegorz Hawryło

Fizjoterapeuta oraz technik masażysta. Ukończył studia licencjackie na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie, zaś sztuki masażu nauczył się w Medycznym Studium Zawodowym w Zamościu. Ukończył kurs terapii trzewnych, manipulacji powięzi metodą FDM oraz Kinesiotaping. Specjalizuję się w wykonywaniu masażu leczniczego w zespołach bólowych, masażu sportowego oraz relaksacyjnego. 

Tytuł zastępczy

mgr Beata Skubisz

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej oraz WSZiA w Zamościu na kierunku fizjoterapia. Dyplomowana terapeutka PNF, terapii manualnej Kaltenborn Evjenth. Uczestniczka wielu szkoleń stawowych organizowanych przez Polskie Towarzystwo Traumatologii Sportowej.  Od 2006r jest fizjoterapeutą Zakładu Fizjoterapii SPSK Nr 4 w Lublinie. Od 2007r. nauczyciel akademicki na kierunku fizjoterapia. Na terenie Lublina jest pierwszym licencjonowanym terapeutą ośrodka Rehasport - Poznań, z którymi nawiązuje stałą współpracę.

Tytuł zastępczy

mgr Jarosław Miętkiewicz

Absolwent WSSP w Lublinie. Dyplomowany terapeuta manualny „szkoły niemieckiej” oraz metody PNF. Ukończył kurs terapii tkanek miękkich oraz kurs manipulacji stawowych. Specjalizuje się w pracy z pacjentami ortopedycznymi i neurologicznymi.  Prowadzi z pacjentami funkcjonalny trening medyczny. Jest pracownikiem Zakładu Fizjoterapii SPSK Nr 4 w Lublinie.

Tytuł zastępczy

mgr Paweł Wróblewski

W zawodzie fizjoterapeuty pracuje od 2014 roku. Swoje doświadczenie zdobywał w SPSK nr 4 oraz przychodniach rehabilitacyjnych w Lublinie. Cały czas podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach  specjalistycznych. W codziennej pracy zajmuje się terapią indywidualną pacjentów ortopedycznych i neurologicznych.

Tytuł zastępczy

mgr Kacper Wawryszuk

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na kierunku fizjoterapia. Ukończył kurs Kinesiology Taping, PNF, Manipulacja Powięzi, Terapia trzewna, FDM, Osteopatyczna diagnostyka i leczenie. Specjalizuje się w pracy z pacjentami ortopedycznymi. Na co dzień pracuje w Klinice Ortopedii i Rehabilitacji SPSK nr 4 w Lublinie, współpracuje także z Lubelskim klubem sportowym KM Cross

Tytuł zastępczy

mgr Krzysztof Zaręba

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej oraz Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na kierunku fizjoterapia. Certyfikowany terapeuta metody McKenziego, specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu zespołów bólowych kręgosłupa oraz stawów. Trener personalny, terapeuta metody Kinesiology Taping, dyplomowany Asystent Osoby Niepełnosprawnej, specjalista do spraw Żywienia i Suplementacji. Ukończył kursy Dietetyka i Suplementacja, Thera-Band, Kinezjologia Stosowana - Dotyk dla Zdrowia. Czynny uczestnik konferencji i kursów z zakresu fizjoterapii, dietetyki, żywienia, suplementacji, naturoterapii, medycyny holistycznej, rozwoju osobistego. Na co dzień pracuje w Fitness Club Forum - SPA&WELLNESS.

REHA

REHA - centrum rehabilitacji

i masażu

ul. Milenijna 5, 20-884 Lublin

tel.: 790 440 882

NIP: 7151757845

REGON: 06165892400021

rehalublin@gmail.com